Home – Grunty Warmia
Działki budowlane
w sercu malowniczej Warmii

  Zostaw kontakt

  abyśmy mogli przedstawić Ci szczegóły
  dotyczące działek

  Zgoda na przetwarzanie danych osobowych przez Adept 5 Sp. z o.o. Sp. komandytowa z siedzibą w Warszawie (ul. Prymasa A. Hlonda 2 B lok. 122, 02-972 Warszawa) oraz inne spółki z grupy (wszelkie podmioty powiązane ze Spółką i od niej zależne, zarówno osobowo, jak i kapitałowo, bezpośrednio lub za pośrednictwem innych podmiotów), zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018 r., poz. 1000 ze zm.) oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119/1 z 04.05.2016 r.), w celach związanych z otrzymywaniem informacji handlowych. Zgoda, o której mowa w zdaniu poprzednim została udzielona dobrowolnie. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe mogą być przetwarzane do ew. odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Zapoznałem się z Zasadami Ochrony Danych Osobowych. Polityka prywatności ...więcej

  Zgoda na przesyłanie wiadomości marketingowych przez Adept 5 Sp. z o.o. Sp. komandytowa za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (t.j. Dz.U. z 2020 r. poz. 344) na podany adres e-mail na temat usług oferowanych przez Adept 5 Sp. z o.o. Sp. Komandytowa z siedzibą w Warszawie (ul. Prymasa A. Hlonda 2 B lok. 122, 02-972 Warszawa) oraz inne spółki z grupy (wszelkie podmioty powiązane ze Spółką i od niej zależne, zarówno osobowo, jak i kapitałowo, bezpośrednio lub za pośrednictwem innych podmiotów). Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana. W tym celu należy wysłać wiadomość na adres e-mail: office@adept-investment.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. ...więcej

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu przez ADEPT 5 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA z siedzibą w Warszawie (ul. Prymasa A. Hlonda 2 B lok. 122, 02-972 Warszawa) oraz inne spółki z grupy (wszelkie podmioty powiązane ze Spółką i od niej zależne, zarówno osobowo, jak i kapitałowo, bezpośrednio lub za pośrednictwem innych podmiotów), dla celów marketingu bezpośredniego, wykonywanego przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących, tj. sms/mms lub telefonicznie, zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. prawo telekomunikacyjne (tj. Dz.U. z 2018 r., poz. 1954 ze zm.). Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana. W tym celu należy wysłać wiadomość na adres e-mail: office@adept-investment.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. ...więcej

  * Te pola są wymagane do wysłania wiadomości

  LOKALIZACJA

  Działki budowlane oraz rekreacyjne znajdują się w samym sercu Warmii, na terenie gminy Gietrzwałd, w miejscowości Woryty.

  Niezwykle urokliwe otoczenie działek na sprzedaż tworzy pagórkowaty krajobraz z licznymi jeziorami, otulony lasami i łąkami, stanowi idealne miejsce do zamieszkania z dala od miejskiego zgiełku. W bliskiej odległości - 500 m. znajduje się urokliwe jezioro Giłwa, z dostępem do małej kameralnej plaży.

  Niewątpliwym atutem lokalizacji działek inwestycyjnych jest dojazd do nieruchomości utwardzoną drogą gminną, w przewadze asfaltową.

  Szybki dojazd do krajowej E16, ponieważ działki znajdują się w odległości 20 km z Olsztyna i 25 km z Ostródy (co stanowi idealną alternatywę do zamieszkania dla osób dojeżdżających do pracy). Droga do Trójmiasta zajmuje zaledwie 1h 30 min., a do Warszawy 2h 15 min. To idealna lokalizacja dla osób szukających spokojnego miejsca do zamieszkania poza miastem, przy zachowaniu doskonałych walorów komunikacyjnych i niedalekiej odległości większych aglomeracji.

  W sprzedaży posiadamy działki budowlane od 905,8 m2 do 1497,1 m2 oraz działki rekreacyjne od 1002 m2 do 1856 m2. Inwestycja w grunty to jedna z najstarszych, najbezpieczniejszych i najbardziej opłacalnych form lokaty kapitału.  W dobie kryzysu ekonomicznego i wysokiej inflacji, ten rodzaj zabezpieczenia finansowego cieszy się nieustającą popularnością wśród inwestorów biznesowych i indywidualnych.

  Wybierz działki budowlane / rekreacyjne

  INWESTYCJA KAPITAŁU

  nabycie w formie aktu notarialnego (bezpieczeństwo transakcji)

  media (woda, energia, kanalizacja dostępne w drodze gminnej w bezpośrednim sąsiedztwie nieruchomości)

  gwarancja prawa własności zabezpieczona w księdze wieczystej (jesteś pełnoprawnym właścicielem gruntu, który podlega dziedziczeniu)

  działki objęte są miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego (tereny zabudowy mieszkaniowej, jednorodzinnej, wolnostojącej)dotyczy działek budowalnych)

  działki objęte są miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego (tereny zabudowy letniskowej, całorocznej, wolnostojąca) dotyczy działek rekreacyjnych)

  możliwość sfinansowania inwestycji (nawet 100% finansowania przez bank - banki udzielają kredyt na zakup gruntów)

  doskonała lokata kapitału dzięki wzrostowi ceny gruntów (średni wzrost cen gruntów w regionie wynosi 20 % w skali roku, wg. danych porównawczych 2020-2021)

  Kupując od zaufanego dewelopera, zyskujesz pewność, że sytuacja prawna działki jest uregulowana i jasna, a formalności: klarowne i dostosowane do Ciebie.

  Grunty są odporne na wahania rynku, kryzysy, żywioły

  Grunty to jedyna lokata kapitału, która daje stabilność finansową

  OKOLICA

  W Worytach znajdą Państwo enklawę spokoju i relaksu, wolną od miejskiego zgiełku i hałasu. Jest to idealne miejsce do odpoczynku zarówno dla osób lubiących leniwy relaks wśród natury, jak i dla tych, którzy preferują aktywny wypoczynek. Niewątpliwym atutem jest niezwykła bliskość natury: piękne jezioro Giłwa, łąki i lasy oferujące liczne ścieżki pieszo-rowerowe, malowniczy krajobraz… tutaj powietrze pachnie zupełnie inaczej.

  W bliskim sąsiedztwie znajduje się pole golfowe, świetne restauracje, a w 20 minut można dojechać do Olsztyna lub do Ostródy – gdzie otrzymamy bogatą ofertę handlowo-usługową, rekreacyjną, kulturalną czy medyczną. Dla nas lokalizacja to coś więcej niż tylko miejsce na mapie.

  Uważamy, że dobra lokalizacja zależy od takich czynników, jak: walory klimatyczne, malownicza okolica o bogatej szacie roślinnej, dogodna komunikacja – nasze działki budowlane to połączenie tych wszystkich aspektów.

  Trasy rowerowe – aż 200 km

  Plaża nad jeziorem - 500 m

  W pobliżu stolicy Warmii i Mazur – 18 km od Olsztyna

  Czyste powietrze, sąsiedztwo lasu

  Spokojna okolica i gwarancja relaksu

  Malownicze krajobrazy

  Wędkarstwo

  Grzybobranie

  Spływy kajakowe

  15 jezior w bliskiej okolicy

  Trzy parki wiejskie, uznane za zabytkowe: Grazymy, Łajsy, Barwiny

  Koło gospodyń wiejskich

  Smaczna kuchnia regionalna

  Gietrzwałd – 2 km - miejsce objawień maryjnych sprzed 140 lat

  Sanktuarium Maryjne w Gietrzwałdzie odwiedzane przez 1 mln turystów rocznie

  40 % terenu stanowią lasy

  Kościoły, zamki, kapliczki czyli mnóstwo atrakcji turystycznych i ciekawych miejsc

  DOCEŃ TO, CO OFERUJE CI WARMIA

  ZOSTAW KONTAKT

  Przedstawimy Ci więcej szczegółów

   Zgoda na przetwarzanie danych osobowych przez Warmia Resort SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą w Warszawie (ul. Prymasa A. Hlonda 2 B lok. 122, 02-972 Warszawa) oraz inne spółki z grupy (wszelkie podmioty powiązane ze Spółką i od niej zależne, zarówno osobowo, jak i kapitałowo, bezpośrednio lub za pośrednictwem innych podmiotów), zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018 r., poz. 1000 ze zm.) oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119/1 z 04.05.2016 r.), w celach związanych z otrzymywaniem informacji handlowych. Zgoda, o której mowa w zdaniu poprzednim została udzielona dobrowolnie. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe mogą być przetwarzane do ew. odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Zapoznałem się z Zasadami Ochrony Danych Osobowych. Polityka prywatności ...więcej

   Zgoda na przesyłanie wiadomości marketingowych przez Warmia za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (t.j. Dz.U. z 2020 r. poz. 344) na podany adres e-mail na temat usług oferowanych przez WARMIA RESORT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą w Warszawie (ul. Prymasa A. Hlonda 2 B lok. 122, 02-972 Warszawa) oraz inne spółki z grupy (wszelkie podmioty powiązane ze Spółką i od niej zależne, zarówno osobowo, jak i kapitałowo, bezpośrednio lub za pośrednictwem innych podmiotów). Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana. W tym celu należy wysłać wiadomość na adres e-mail: office@adept-investment.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. ...więcej

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu przez ADEPT 5 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA z siedzibą w Warszawie (ul. Prymasa A. Hlonda 2 B lok. 122, 02-972 Warszawa) oraz inne spółki z grupy (wszelkie podmioty powiązane ze Spółką i od niej zależne, zarówno osobowo, jak i kapitałowo, bezpośrednio lub za pośrednictwem innych podmiotów), dla celów marketingu bezpośredniego, wykonywanego przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących, tj. sms/mms lub telefonicznie, zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. prawo telekomunikacyjne (tj. Dz.U. z 2018 r., poz. 1954 ze zm.). Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana. W tym celu należy wysłać wiadomość na adres e-mail: office@adept-investment.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. ...więcej

   * Te pola są wymagane do wysłania wiadomości

   DOŚWIADCZONY DEWELOPER

   Adept Investement to spółka z polskim kapitałem, która specjalizuje się w sektorze nieruchomości komercyjnych, hotelowych oraz mieszkaniowych. Wspiera oraz realizuje procesy inwestycyjne od momentu pozyskania i przygotowania gruntu pod inwestycję, po uzyskanie finansowania, projektowanie, budowę i komercjalizację centrów handlowych.